Чи буде повторне голосування в Уланівській ОТГ? Один з кандидатів ініціює перевибори

Чи буде повторне голосування в Уланівській ОТГ? Один з кандидатів ініціює перевибори

Кандидат на голову Уланівської ОТГ від ВО “Батьківщина” Олександр Крученюк ініціює повторне голосування через те, що декілька сотень мешканців сіл не змогли проголосувати на місцевих виборах голови та депутатів Уланівської ОТГ.

В селі Морозівка Хмільницького району при наявних 328 виборця на дільничну комісію привезли по 145 бюлетенів для голосування за голову та депутатів Уланівської сільської ради. На саму ж дільницю прийшло віддати свій голос 205 виборців.

“Я не зміг реалізувати своє конституційне право голосування на виборах до місцевих органів влади через відсутність на виборчій дільниці бюлетенів”, – каже житель Морозівки Володимир Ляшенко.

Кандидат на посаду голови Уланівської ОТГ від ВО “Батьківщина”, депутат Вінницької обласної ради Олександр Крученюк з відповідною скаргою звернувся в ЦВК та вимагає визнати результати виборів недійсними і призначити повторне голосування.

“На виборчу дільницю прийшло 205 виборців. Проте при голосуванні з виборів Уланівського сільського голови отримано лише 145 виборчих бюлетенів. Тобто 60 виборцям обмежили в участі на виборах”, – пояснює Олександр Крученюк.

За його словами Уланівська ТВК умисно створила такі умови, при яких неможливо отримати волевиявлення усіх виборців, які проживають на відповідній території. У незаконній виборчій оборудці Олександр Крученюк звинувачує чинного Уланівського сільського голову Сергія Голубенка, який наразі є кандидатом на голову громади від “Європейської партії України”.

За словами голови ДВК №051240, що у селі Морозівка, Івана Плахотнюка, Уланівська сільська територіальна виборча комісія Хмільницького району не додала відповідну кількість бюлетенів ДВК.

Наразі Сергій Голубенко лідирує у виборчих перегонах з відривом від Олександра Крученюка у 46 голосів, а тому 60 виборців, які не змогли проголосувати, можуть вирішити результат голосування на користь того чи іншого кандидата.

Текст і фото – vlasno.info

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *