Чотири громади Хмільниччини отримали гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб

Чотири громади Хмільниччини отримали гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб

Загалом вчора гуманітарну допомогу для ВПО отримали шість громад Вінницької області. На Хмільниччині це Іванівська, Хмільницька, Війтівецька та Уланівська громади. Вантаж необхідних для внутрішньо переміщених осіб речей, за дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, передав його заступник Андрій Кавунець.

Таку ж допомогу отримали Літинська і Стрижавська громади. Жіночий та чоловічий теплий одяг, взуття, іграшки від закордонних партнерів та отримані по лінії міжурядових угод від гуманітарного штабу Офісу Президента України речі дісталися своїх пунктів.

Також від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, що спільно з дитячим фондом ЮНІСЕФ реалізує гуманітарний проект із забезпечення одягом переміщених дітей віком до 14 років, було надано уніфіковані осінні і зимові набори дитячого одягу, який підходить і хлопчикам і дівчаткам. Комплекти складаються із куртки, светра або світшота, термобілизни, спортивних штанів, шкарпеток, черевиків, шапки та рукавичок.

  • Розподіл здійснюється відповідно до кількості переселенців у громадах. На кожну громаду припадає 8-10, або більше (для великих громад) палет речей. Звичайно, в першу чергу ми забезпечуємо потреби переселенців, адже часто вони виїхали з домівок ще влітку і майже без нічого. Тож вони – в пріоритеті. Продовольчі ж набори, закуплені з обласного бюджету, наразі розвозимо родинам військовослужбовців, які захищають зараз нашу Батьківщину, – розповів Андрій Кавунець.

Усі потреби – в речах, ліках, продуктах та інших засобах гігієни можна і необхідно узгоджувати через систему обліку гуманітарних потреб. Усе необхідне, що є в наявності  передають у громади для забезпечення ВПО.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *