Чому вінничан, хворих на коронавірус, везтимуть у реанімаційне відділення Хмільницької ЦРЛ?

Чому вінничан, хворих на коронавірус, везтимуть у реанімаційне відділення Хмільницької ЦРЛ?

Завдяки публікації колег із обласної щотижневої газети «33 канал», стало відомо, що реанімаційне відділення МКЛ №1 (міська клінічна лікарня у обласному центрі), переповнене хворими. Хворих на коронавірус стає більше, попри прогнози до зменшення кількості хворих на COVID. Раніше хворих на коронавірус везли до Калинівки, тепер –  везтимуть до іншого районного центру – у Хмільник.

“Ситуація за останні 10 днів змінилась в гірший бік. До цього була певна стабілізація, щодня поступало 1 чи 2 пацієнта. Потім почали привозити по 12 і більше хворих. Ліжка у лікарні швидко завантажились. Наразі пацієнтів з коронавірусом не везуть у МКЛ №1. Але бувають виключення. Для прикладу, на днях, госпіталізували жінку, якій стало погано під час обстеження на комп’ютерному томографі.

Зараз намагаємося подоліковувати пацієнтів, виписати, та таким чином зменшити завантаженість в лікарні. З ліжко-місцями в інфекційному відділенні є певний прогрес. А от реанімаційне відділення заповнене на 100 %”, – прокоментував ситуацію директор КНП” Вінницька міська клінічна лікарня №1 Костянтин Ліваковський для наших колег з «33 каналу».

Дарина Сміла

 

Поділитись у соц мережі


1 коментар(ів) на статтю “Чому вінничан, хворих на коронавірус, везтимуть у реанімаційне відділення Хмільницької ЦРЛ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *