Чому школу в Великому Митнику перевели на дистанційну форму навчання?

Чому школу в Великому Митнику перевели на дистанційну форму навчання?

Лікарі освітяни, представники Лабораторного центру (колишня санепідемстанція) та Держпродспоживслужби, поліції зібрались на засідання комісії з ТЕБ та НС у Хмільницькій райдержадміністрації.

Причина – у Великомитницькій школі є підтверджені випадки хворих на коронавірус серед педагогів.

  • Ми за те, щоб діти ходили в школу і навчались, мали змогу спілкуватись з вчителями та один одним, але, на превеликий жаль, виникла проблема, яку потрібно вирішувати згідно чинного законодавства. По-іншому не можемо – це велика відповідальність за життя і здоров’я сотень людей, – прокоментував для  NEWS Хмільника голова Хмільницької РДА Максим Мазурик.

На засіданні, слухали начальника відділу освіти РДА – Андрія Жука, начальника Хмільницького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області – Василя Грушка,  завідувача ВСП Хмільницький міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний  лабораторний центр МОЗ України» – Володимира Бойка. Як пояснюють посадовці, іншого виходу, як переведення школи на дистанційну форму навчання – не було. Заступник голови Хмільницької РДА, керівник з ліквідації наслідків COVID – 19, Юрій Шевченко прокоментував сьогоднішнє засідання та його рішення наступним чином.

  • До 25 вересня у загальноосвітній школі в селі Великий Митник навчання відбуватиметься дистанційно. Таке рішення приймалось шляхом голосування: усі члени комісії, дізнавшись ситуацію та прислухавшись до думки фахівців, проголосували саме за таку форму навчання. Сподіваємось, що це допоможе врегулювати ситуацію у цьому навчальному закладі та вбереже від подальшого розповсюдження вірусу, – зазначив Юрій Сергійович.

Відомо, що станом на 14 вересня серед педагогічного колективу навчального закладу  зареєстровано  5 підозр на COVID-19. Відтепер 29 чоловік колективу та понад 170 учнів згадають час дистанційного навчання навесні цього року, а фахівці пильно спостерігатимуть за рівнем захворюваності на COVID- 19 у цьому навчальному закладі.

 

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *