Чому посилились ракетні удари центру і заходу країни, розповів військовий експерт Олег Жданов

Чому посилились ракетні удари центру і заходу країни, розповів військовий експерт Олег Жданов

російська федерація посилила ракетні обстріли центру та заходу України, найімовірніше, через те, що хоче зірвати постачання зброї нашій країні Заходом.

  • Ракетні удари по центру й заходу України посилилися, найімовірніше, через розмови про постачання техніки та озброєння від наших міжнародних партнерів. Росіяни намагаються нищити нашу інфраструктуру, щоб зірвати ці постачання, – розповів військовий експерт Олег Жданов. 

За словами експерта, в України, на жаль, немає засобів збивати крилаті ракети.

  • Росіяни завдають ударів крилатими ракетами. Це високоточна зброя. У нас немає протиракетної оборони. Наше ППО має малі здатності зі збиття ракет. З балістичними ще можемо боротися і то не завжди. А з крилатими – це велика проблема. Саме тому ми говоримо про закриття нашого повітряного простору. Зараз це питання, імовірно, розв’язують завдяки постачанню нам сучасніших засобів ППО. Треба дякувати нашим повітряним силам, що вони хоч щось збивають, – говорить Жданов.

Головний напрямок, де росіяни зосереджують сили, – це Донбас, каже експерт.

  • Решта – це маневр із відвертання уваги. Щоб не дати можливості нашим Збройними силам перегрупуватися. Росіяни в усіх місцях, де є лінія зіткнення із ЗСУ, ведуть наступальні дії. Але це не наступ. Реальний наступ вони намагаються провести в зоні Операції об’єднаних сил, – додав експерт.
  • Що Росія змогла зібрати – те вона й кинула в бій. Додаткові ресурси вони мають, але не мають часу їх зібрати. Щоб це зробити, їм потрібна оперативна пауза на два-три місяці. Ми не чекатимемо. Продовжуватимемо дії з майбутнім намаганням перейти в контрнаступ. Це наша головна перевага, – розповів Олег Жданов.

За словами експерта, намагання захопити Одесу та піти війною на Молдову свідчать про те, що вони не можуть виконати завдання щодо Донбасу. Піти на Одесу теж не мають сил.

За інформацією Газети по-українськи.

Ілюстративне фото – Главком.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *