Чому хмільницьким юним борцям не вистачило нагород? Скандал після турніру з вільної боротьби

Чому хмільницьким юним борцям не вистачило нагород? Скандал після турніру з вільної боротьби

Хмільницьким юним борцям не вистачило винагород? Цей скандал вже на вустах усього міста та району.
Нагадуємо, що на початку січня цього року відбувся дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся відкритий турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат «Різдвяні ігри-2020».
У змаганнях взяли участь команди з вільної боротьби міст Вінниця, Бердичів, Бар, Ямпіль, села Ободівка Тростянецького району, Хмільницького району та вихованці Хмільницької ДЮСШ.  Детальніше за цей турнір можна прочитати за цим посиланням: https://xmilnuk.vn.ua/u-hmilnyku-vidbuvsya-turnir-z-vilnoyi-borotby-rizdvyani-igry-2020/

Втім, ми дізналися пізніше із соціальних мереж,  що за результатами змагань виник скандал, було багато обурених. Адже батьки юних спортсменів масово скаржились, що організатори неправильно порахували кількість учасників та тих дітей, які зайняли призові місця. Ті ж батьки, з якими нам вдалося поспілкуватись, відмовились публікувати свої прізвища, адже бояться, що це погано вплине на їхніх дітей. Проте свою точку зору все ж таки висловили:

– Заняття спортом – це важка праця. Образливо й боляче за наших дітей, які перемігши, пішли додому, хто без медалі, хто без грамоти. Навіщо травмувати дітей через чиєсь невідповідальне ставлення до роботи? Хто відповість за сльози та образи наших дітей? – заявили батьки хмільницьких спортсменів.

Ось що писали стосовно цієї ситуації у соціальних мережах:

Наташка Формальова Чому усі мовчать за скандал, за те як нашим діткам з Хмільника не дали, жодної медалі, і грамоти.

Светлана Колодий НАМ ТЕЖ ДАЛИ,АЛЕ ТІЛЬКИ ГРАМОТУ ЗА 1МІСЦЕ
Анатолий Войтенко Взагалі змагання були неправильно поставленні, було дуже стидно перед другими командами. Наш тренер був занятий тільки одним , з міським головою, а до діток , які змагалися він навіть невиходив, непідтримував їх. От як Редчик поїхав він тоді вийшов до дітей……..!!! Хіба так може поступати тренер ?????? У всіх командах тренера підтримували своїх діток, а наш тренер підтримував Редчика в той момент який він конче потрібний був діткам. Потім категорії поставили невірні дітки змагались не нарівні. Який би тренер допустив таке по відношенню до своїх дітей??????? Потім начали нагороджувати , незмогли посчитати і закупити медалі і грамоти шоб вистачило всім діткам. СТИДОБА , як так можна було допустити непорахувати опозорилися . А головне Пачевський теж в цій виставі приймав участь. Дуже шкода дітей наших, в які руки вони потрапили??????????????????
Оля Коваль Я скільки працювала в ДЮСШ но такого бардака я ніколи небачила.Це було жахливо,коли діти зайняли призові місця і пішли додому без нічого😂

Ось як прокоментував ситуацію міський голова Хмільника Сергій Редчик:
– На цей турнір приїхало дещо більше учасників, команд, суддів і так далі, аніж ми очікували. Звісно, з одного боку це чудово, а з іншого таки спричинило це непорозуміння. Я був присутній деякий час на турнірі, урочисто відкрив його. І вже згодом дізнався, що виникла така ситуація, що не всім учасникам вистачило медалей, грамот тощо. Тож в першу чергу, нагородили спортсменів з інших районів та міст, наших гостей, А я дав доручення керівнику відділу із фізичної культури та спорту закупити ту кількість винагород, яких не вистачило й згодом вручити усім нашим юним спортсменам.  Питання буде вирішено! Мені теж дуже прикро, що так сталось.

Поділитись у соц мережі


1 коментар(ів) на статтю “Чому хмільницьким юним борцям не вистачило нагород? Скандал після турніру з вільної боротьби

  1. Анатолій

    Мені також було соромно за таких організаторів змагань. Коли прийшла черга до нагороди мого сина, який зайняв перше місце серед юнаків 2004-2006 р., а прізвищ переможців взагалі ніхто не назвав та не вручив нагород хоча ми вже чекали щоб зробити фото на пам’ять. Тоді я підійшов запитати в Пачевського В.Г. чому так? Він відповів, що так буває, що не вистачило нагород бо було багато учасників. Я запитав чи в міській раді немає кольорового принтера щоб роздрукувати грамоти та чи не можна було купити в Туристі медалі за цілий день? В розмову втрутився директор ДЮСШ м. Хмільника Бабюк Микола Миколайович який став кричати до мене та дружини. А до сина крикнув :《якщо тобі щось не подобається то можеш не ходити на тренування》. Хоча він не є тренером мого сина. А дитина стояла збоку і взагалі мовчала. Такі син отримав вітання за перемогу!!!!! 14.01.2020 року нарешті тренером передали нагороди. Ганьба таким організаторам опозорилися на дві області. І шкода нашихпереможців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *