Чому хмільницькі борці викликали “на килим” мера міста?

Чому хмільницькі борці викликали “на килим” мера міста?

Щомісяця міський голова Сергій Редчик проводить відкритий діалог із хмільничанами, в ході якого жителі громади звертаються за допомогою у вирішенні проблемних питань, що, на їх думку, потребують владного втручання й реагування.

Сьогодні у конференц-залі міської ради відбулася чергова відкрита зустріч міського голови із громадою. До міського голови звернулися жителі міста із проханням створити умови для розвитку вільної боротьби для дітей та молоді.

 

Суть прохання полягала в тому, що у дитячо-юнацькій спортивній школі належним чином не укомплектовано тренерський склад із вільної боротьби, а також немає можливості на постійній основі розмістити борцівський килим та покриття через те, що в цьому приміщенні відбуваються заняття із інших видів спорту у визначені дні.

Олександр Гребенюк, вільноборець, який був присутній на цій зустрічі зауважив про те, що він серцем і душею вболіває, аби вільна боротьба в місті розвивалася, а, отже, є потреба у приміщенні та відповідному його оснащенні.

 

На цій зустрічі також був присутній батько із малолітнім сином, який минулого року відвідував тренування із вільної боротьби у спортивній школі. Він також висловив стурбованість питанням подальших тренувань його дитини вже в цьому навчальному році.  

 

До участі в розмові були запрошені начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради Віталій Пачевський та директор дитячо-юнацької спортивної школи Микола Бабюк, які прокоментували порушені питання:

 

  • Питання із тренером по вільній боротьбі буде вирішено і з 1 вересня діти займатимуться у спорт школі. Щодо надання окремого приміщення для вільноборців, то це питання залишається відкритим, оскільки потребуватиме виділення бюджетних коштів, у тому числі і для виготовлення проектно-кошторисної документації.

За результатами відкритої зустрічі міський голова С.Редчик доручив структурам спортивного напрямку вжити дієвих заходів в інтересах громади щодо врегулювання проблеми із тренуванням спортсменів.

Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради, інформує офіційний сайт міськради

Фото – офіційний сайт міськради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *