Чоловіку з Хмільницького району, який кілька років гвалтував маленьку дочку, винесли вирок

Чоловіку з Хмільницького району, який кілька років гвалтував маленьку дочку, винесли вирок

Чоловік упродовж кількох років ґвалтував свою малолітню доньку, а щоб дитина не розповіла про насильство стосовно неї, погрожував убити її матір, а її саму покалічити, – повідомляє NEWS Хмільника.

Як повідомили у Вінницькій обласній прокуратурі, ювенальний прокурор Хмільницької окружної прокуратури довів у суді винуватість чоловіка. Тож Калинівський районний суд Вінницької області визнав обґрунтованими його доводи і визнав винуватим 56-річного мешканця Хмільницького району у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 КК України (зґвалтування, вчинене щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років).

  • За результатами розгляду обвинувального акта і оцінки наданих прокурором доказів підсудного судом визнано винуватим у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення та засуджено до покарання у виді 14 років позбавлення волі, – йдеться у повідомленні.

За рішенням суду відомості про ґвалтівника будуть  внесені до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.
На цей час вирок законної сили не набрав.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *