Чоловік, який розбещував малолітніх дітей, сидітиме у в’язниці

Чоловік, який розбещував малолітніх дітей, сидітиме у в’язниці

Вінницький апеляційний суд залишив без змін вирок Хмільницького міськрайонного суду та визнав винним жителя Хмільницького району у розбещенні двох малолітніх дітей. Чоловіку призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Досудовим слідством встановлено, що у квітні 2020 року обвинувачений вчинив щодо двох малолітніх дівчаток, які мешкали по сусідству, розпусні дії сексуального характеру. Зловмисник заманив дітей обіцянками пригостити солодощами та подарунками. Крім того, чоловік лякав дівчаток завданням шкоди життю і здоров’ю їхніх батьків.

Також  обвинувачений заманював дітей до комори свого будинку, де змусив їх танцювати без одягу. Усе це він знімав на камеру мобільного телефону.

Пізніше, у червні 2020 року, чоловік завів малолітніх у зарослі кущів та демонстрував їм свій статевий орган, розповідаючи дітям про секс. Дівчата втекли і розповіли про все батькам, які звернулись до правоохоронних органів. На час слідства та судового розгляду 31 річний чоловік сидів під вартою, враховуючи тяжкість злочину, в якому обвинувачувався, та наявність доказів.

У грудні 2020 року вироком Хмільницького міськрайонного суду чоловіка визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України, та призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *