Через Вінниччину проїдуть ветерани у пам’ять про побратимів і посестер

Через Вінниччину проїдуть ветерани у пам’ять про побратимів і посестер

Відзавтра, з 15 травня, стартує щорічний велопробіг “Шануємо пам’ять захисників України”. Він триватиме 9 днів та завершиться символічно 23 травня — у День Героїв України, біля Стіни пам’яті загиблих за Україну у Києві. 

Увесь маршрут Велопробігу-2024 проїдуть два ветерани війни — Іван Балашов та Анатолій Вересенко. У кожному регіоні до них приєднуватимуться велосипедисти-ветерани та всі охочі з регіонів.

Цього року команда учасників-ветеранів подолає понад 1000 км за маршрутом від Ужгорода до Києва через міста Стрий, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Житомир, Білу Церкву, Бородянку, Димер, Гостомель, Бучу, Ірпінь, Лютіж, Вишгород і фінальна точка — столиця. У кожному місті на етапі приєднання нових учасників пройдуть урочистості.

Загалом впродовж девʼятиденного велопробігу учасники перетнуть 7 областей нашої держави — від заходу до столиці України.

Під час забігу у кожному місті на рахунок Українського ветеранського фонду Мінветеранів збиратимуть кошти на підтримку проєктів для спортивної реабілітації ветеранів та ветеранок. Ці кошти спрямують на фінансування проєктів  фізичної реабілітації захисників і захисниць від громадських обʼєднань, що переможуть у конкурсах від УВФ.

Рахунок: 

Український ветеранський фонд

ЄДРПОУ 44565396

МФО 820172

UA388201720313231001301022947

в Державна казначейська служба України м. Київ

Довідково:

Перший ветеранський велопробіг у співпраці з командою Міністерства у справах ветеранів організували у 2020 році. Тоді маршрут пролягав аж до Маріуполя. І їхало четверо ветеранів: Іван Балашов, Микола Дидяк, Сергій Поліщук та Анатолій Вересенко. Проїхали вони 1795 кілометрів. Дорогою учасники зустрічалися з ветеранами, молоддю, громадськістю, сім’ями загиблих.

У червні минулого року відбувся перший міжнародний велопробіг “Ужгород-Дармштадт” під гаслом пам’яті загиблих українських героїв.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *