Чемпіонкою області з шашок стала хмільничанка Тетяна Ковальчук

Чемпіонкою області з шашок стала хмільничанка Тетяна Ковальчук

Нещодавно у місті Вінниці відбувся Чемпіонат області з шашок-100 серед чоловіків та жінок. Участь у змаганнях взяли 19 спортсменів з Вінниці, Хмільника та Калинівки. Хмільничанки показали чудові результати, адже здобули призові місця, – повідомляє NEWS Хмільника.

Так, Хмільницьку громаду на змаганнях представляли сестри Тетяна Ковальчук та Анна Ковальчук. Тренером обох дівчат є Анатолій Ядвіжен, вихованки якого неодноразово посідали призові місця на змаганнях з шашок різних рівнів.

Серед жінок вже традиційно боротьба за золото відбулася між представницями Калинівки та Хмільника. Чемпіонкою області стала Тетяна Ковальчук.

Жінки:

  1. Тетяна Ковальчук (Хмільник, 1 розряд);
  2. Анна Безе (Калинівка, Хмільницький район, 1 розряд);
  3. Анна Ковальчук (Хмільник, 1 розряд);
  4. Софія Бевз (Вінниця, 3 розряд).

Чемпіоном області серед чоловіків став майстер спорту Василь Пікіняр (Вінниця). Другу і третю сходинку п’єдесталу розділили між собою Михайло Батунін і Віталій Луценко з Вінниці. За додатковим показником срібну нагороду здобув Михайло.

Також був підведений залік серед юнаків до 16 років. Чудовий результат показав восьмирічний Олександр Ясинський з Калинівки (тренер – Анатолій Васильович Мельник), який посів шосте місце в загальному заліку.

Працівники редакції інтернет-видання NEWS Хмільника щиро вітають хмільничанок та Анатолія Ядвіжена з перемогою! Також вітаємо переможницю з Калинівки та її тренера. Успіхів вам та подальших перемог!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *