Чемпіонат Вінницької області з легкоатлетичного кросу відбувся у Хмільнику

Чемпіонат Вінницької області з легкоатлетичного кросу відбувся у Хмільнику

У Хмільнику на території парку Медичного центру реабілітації залізничників відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат, юніорів, молоді та дорослих.

Після урочистого відкриття спортсмени стартували на дистанції 500м, а потім продовжили на дистанції 1км, 2км, 3км, 4км.

Участь у змаганнях прийняли 121 учасник із 16 команд. Хмільницька ДЮСШ за результатами змагань серед ДЮСШ та СДЮСШОР посіла 5 загальнокомандне місце, а за результатами серед міст та районів зайняла 4 місце.

Слід відзначити юних легкоатлетів, які вибороли друге місце на естафеті 4*500: Кострицький Сергій, Дармобита Нястя, Задорожнюк Артем,  Пономарьова Софія, яка також і в забігу на 1000м зайняла друге місце з результатом 3,29с серед 14 учасниць.

За підсумками змагань буде сформовано склад команди для участі у чемпіонаті України з кросу – 2019, що відбудеться 30-31 жовтня в Ужгороді. Кандидатами в збірну розглядаються і наші вихованці.

Спортсмени, тренери, представники влади міста та федерації відмітили високий рівень організації змагань. Наступного року на проведення цих змагань претендують вже кілька районів Вінницької області, серед них і місто Хмільник.

Також продовжується чемпіонат Вінницької області аматорського футболу 2005-2006р.н. Команда Хмільницької ДЮСШ зіграла три матчі з ДЮСШ Літин, ФК Старт-Іллінці та ВОДЮСШ Вінниця і здобула три перемоги з великими рахунками.

13 жовтня 2019 року Хмільницька дитячо-юнацька-спортивна школа буде приймати команду “Темп” Вінниця на центральному міському стадіоні.

5 жовтня 2019року у Тульчинській ДЮСШ відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006 – 2008р.н. У змаганнях прийняли участь 11 наших борців та борчинь. Хмільницькі спортсмени зайняли 4 призових місця, серед них:

Михащук М. – 1місце

Іщук Маргарита – 1місце

Слюсар В. – 2 місце

Мазур В. – 3 місце

Текст та фото – Хмільницька дитячо-юнацька спортивна школа

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *