Частину дороги у Голодьках відремонтують за кошти державного дорожнього фонду

Частину дороги у Голодьках відремонтують за кошти державного дорожнього фонду

Конкурсною комісією з питань відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства, засідання якої відбулося онлайн 28 травня під керівництвом заступника облдержадміністрації Олександра Піщика, відібрано проєкт «Капітальний ремонт частини дороги по вулиці Подільська в Голодьках Хмільницького району Вінницької області» серед інших 40 проєктів, на реалізацію яких буде спрямовано 67,3 млн.грн.

На капітальний ремонт частини дороги по вулиці Подільська в Голодьках з державного дорожнього фонду передбачено 703,5 тис.грн. Загальна вартість проєкту 1млн.407 тис. грн..

Нагадаємо, що конкурсний відбір проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності для фінансового забезпечення виконання робіт на них за рахунок коштів державного дорожнього фонду проведено на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації Владислава Скальського №178 від 11.03.2020.

Загалом, від початку оголошення конкурсу до управління дорожнього господарства ОДА надійшло 68 пропозицій до фінансування від 26 органів місцевого самоврядування. Після опрацювання наданих документів не допущено 9 об’єктів до участі у відборі, у зв’язку із недотриманням умов.

Головними умовами конкурсного відбору було визначено такі критерії як: наявність розробленої та затвердженої проєктно-кошторисної документації, наявність експертного звіту та забезпечення співфінансування з місцевого бюджету не менше 50% вартості проєкту.

28 травня на розгляд конкурсної комісії було представлено 59 проєктів на загальну суму 194,2 млн грн.

За результатами обговорення, членами конкурсної комісії відібрано 40 проєктів, на реалізацію яких у 2020 році буде спрямовано 67,3 млн грн.

Усі пропозиції членів комісії було враховано та внесено до загального протоколу.

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької РДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *