Бюджет Хмільницької громади на наступний рік обговорювали під час громадських слухань

Бюджет Хмільницької громади на наступний рік обговорювали під час громадських слухань


Під головуванням міського голови Сергія Редчика відбулись громадські слухання, на розгляд яких виносилось два питання: про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів на території населених пунктів Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади та про проект бюджету Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Під час звіту міського голови було озвучено, скільки об’єктів у місті зроблено, які кошти вкладено.

– Упродовж десятків років такого обсягу робіт не робилося. Багато наших друзів, партнерів, хто приїздить до Хмільника, відмічають, що місто змінюється на краще. Вінниця стоїть на першому місці, а Хмільник – на другому. Причому, по усіх напрямках, -передусім наголосив Сергій Редчик. – Безумовно, можна назвати тисячу невирішених проблем, причиною яких є об’єктивні або суб’єктивні причини. Але треба розуміти, що не можна охопити все і зразу. Сьогодні зробили одну вулицю, завтра – другу, післязавтра – ще. Таким чином, послідовно будемо втілювати у життя усі наші плани: і першочергові, вирішення яких лежить у площині міських галузевих програм, і довготривалі проекти, підготовка яких залежить від величезної кількості погоджень різновекторних державних структур та інституцій на різних рівнях влади. При цьому маємо пам’ятати, що усі практичні справи ґрунтуються на реальній фінансовій основі, на умінні залучати додаткові кошти.

У режимі ознайомлення зі змінами у чинному законодавстві щодо обладнання багатоквартирних житлових будинків комерційними вузлами обліку води виступив директор КП «Хмільникводоканал» Сергій Бойко.

Доповнив цю інформацію начальник відділу збуту КП «Хмільникводоканал» Михайло Розвора. Він більш детально зупинився на видах договорів, які передбачають визначені переліки житлово – комунальних послуг, що будуть укладатись між КП «Хмільникводоканал» та жителями багатоповерхових будинків. Уся необхідна інформація буде розміщена на веб-сайті міста Хмільника та обласній щотижневій газеті «13 округ».

Інформацію про порядок проведення інвестиційних конкурсів на території населених пунктів Хмільницької міської ОТГ до відома присутніх довів начальник управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради Юрій Підвальнюк.

Перед розглядом проекту бюджету Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік міський голова звернув увагу на те, що підготовці проекту міського бюджету передувала велика кількамісячна копітка робота фінансового управління міської ради, адже згідно вимог Бюджетного кодексу України бюджети громад формуються на три роки.

Проект бюджету Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік представляла начальник фінансового управління міської ради Тетяна Тищенко.

Одноголосно було підтримано Резолюції з двох питань порядку денного громадських слухань.

За матеріалами відділу організаційно-кадрової роботи Хмільницької міської ради

Фото: Відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *