Бути мамою трьох дітей: встигнути все

Бути мамою трьох дітей: встигнути все

З хештегом #маматрьохсиночків публікує фото та дописи 29-річна Олена Новак. Разом із чоловіком Володимиром вони виховують Дмитрика (6,5 років), Дениса (2,5 роки) та Владислава (9 місяців) і зуміли організувати свій побут так, що ніхто ні на кого не ображається, усі щасливі та задоволені. А Олена, до речі, ще й встигає щоденно займатись спортом та правильно харчуватись і вже складає плани, чим буде робити, як найменший син трохи підросте.

  • Якось ми з чоловіком одразу вирішили, що ми не збираємось надовго відкладати народження дітей. Ніколи не розуміла людей, які не хочуть дітей і роками, а то й усе життя живуть «для себе». Звичайно, це не стосується родин, котрі з певних причин діток не можуть мати. Через рік після одруження ми тримали на руках нашого первістка, – розповідає дівчина.

Після першого декрету Олена встигла піти попрацювати вчителем, а от, як жартує сама співрозмовниця, її другий декрет плавно перетік у третій: так у них з чоловіком стало троє синів-соколів.

  • Усе має бути чітко сплановано і організовано: дуже виручає підтримка чоловіка. Я не буду розриватись між побутом і дітьми, якщо вони вимагають до себе увагу. Приходить чоловік з роботи, залюбки бавиться з синами, а я тим часом готую вечерю. Це не означає, що я не справляюсь без Вови, у мене все виходить –  питання у партнерській взаємодопомозі та повазі: він це розуміє, – говорить Олена.

За словами героїні сьогоднішньої рубрики, вагітності призвели до набору зайвих кілограмів – ваги показували цифру 80. Коли у неї було двоє діток, вона встигала відвідувати спортивні тренування у Хмільнику, з трьома  – це стало складно. Вихід знайшовся: дівчина побачила в одній із соціальних мереж запрошення на он-лайн марафон по схудненню, яке складалось із тренування та правильного харчування.

  • Уже за перший місяць таких тренувань я скинула 7 кілограмів зайвої ваги та 23 сантиметри в об’ємах. Це настільки захопило мене, що стало моїм способом життя. За пів року занять я схуднула на 21 кілограм і моя вага становить 59 кілограмів. Я гарно виглядаю, подобаюсь собі та чоловіку, є прикладом для дітей. Це непросто, але мене захоплює, те що я роблю. Я вже звикла, що своїм хлопцям я готую одне, а собі – інше. Наш середній синочок любить їсти «мою» їжу. Йому теж до смаку правильне харчування – усі кашки, овочі, сирники… Моя родина не є заручником моїх тренувань і захоплень, запросто готую кожному те, що йому потрібно, – ділиться своїми перемогами співрозмовниця.

Коли слухаєш Олену, мимоволі думаєш, що, можливо їй просто пощастило і в неї суперспокійні діти? Бо як їй все вдається з такими маленькими дітьми – незрозуміло. Ні, всі радощі і труднощі материнства не обминули дівчину.

  • Старший Дімка до чотирьох місяців мучився від кольок від в животі, а от зубки прорізались без проблем. У середнього синочка Дениса майже не було проблем із животиком, зате кожен прорізаний зубчик – це соплі, кашель та підвищення температури, а молодший Владислав перевершив обох – йому все не подобається, плаксій ще той, постійно вимагає до себе уваги. Тому, моя думка, що ті мами, хто не справляється з одним немовлям, просто або не мають досвіду, або неправильно організовують свій побут. Усе можливо, ще й час на догляд за собою залишиться, – запевняє мама з Хмільника.

Звичайно, Олена, ще раз наголошує, що без підтримки чоловіка, життя не було б таким щасливим: він розуміє, наскільки їй важко, тому запросто бере двоє діток і їде на цілий день до батьків, або ж бере трьох синочків і йдуть кудись гуляти на 2-3 години, поки дружина відпочиває.

  • Міг би й більше, але найменший син на грудному вигодовуванні, тому підлаштовуємось саме під його графік. Проте вже зараз знаю, чим займатимусь. Як матиму трохи більше вільного часу. Бажаю усім мамам не складати крила, навіть коли дуже важко, мріяти і втілювати свої мрії в життя, а ваші половинки – нехай стануть надійною підтримкою у всіх ваших буденних справах і великих грандіозних задумах, – бажає наостанок Олена Новак.

Сподіваюсь, що потроху стала виконувати прохання моїх читачів і читачок і вам сподобалась історія сьогоднішньої героїні рубрики. Мене вона надихнула – так це точно!

Ваша Наталя Міщук

Поділитись у соц мережі


Play top games at Hotel Glory for a fun experience.

1 коментар(ів) на статтю “Бути мамою трьох дітей: встигнути все

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *