Будівельна бригада з Війтівецької громади відновлює пошкоджені росіянами будинки на Херсонщині

Будівельна бригада з Війтівецької громади відновлює пошкоджені росіянами будинки на Херсонщині

Загалом, як повідомив голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, з Вінниччини на Херсонщині уже працюють п’ять будівельних бригад. Нині будинки відновлюють у селищі Калинівське Херсонської області.  Дві бригади, які приєдналися до будівельників нещодавно, завезли на Херсонщину необхідні будматеріали. 

  • До відновлення зруйнованого житла калинівчан долучилася бригада з Лука-Мелешківської громади на чолі з головою громади Богданом Августовичем та бригада з Війтівецької громади на чолі з заступником голови тергромади Ігорем Павлюком, – поінформували в Хмільницькій райдержадміністрації.

Нещодавно з Вінниччини було доставлено черговий гуманітарний вантаж з будівельними матеріалами для відновлення житла в селищі Калинівське Херсонської області: 25 тонн щебеню та 25 тонн відсіву. Також доставили покрівельні матеріали та водостічні системи для перших будинків, що відновлюються.

  • Зараз у Калинівському працює п’ять будівельних бригад з Вінниччини. Наразі проводяться завершальні роботи з відновлення двох будинків з десяти першочергових. На сьогодні головне завдання – якнайшвидше відновити житло, щоб калинівчани змогли повернутися до своїх осель. Дякую громадам та бізнесу Вінниччини за те, що долучаєтесь до відновлення Херсонської області!, – підкреслив очільник області.

Фото – Вінницька ОВА, Хмільницька РДА.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *