Бостонський марафон на протезі здолав ветеран із Хмільника Роман Кашпур

Бостонський марафон на протезі здолав ветеран із Хмільника Роман Кашпур

Марафон, що відбувся в Бостоні (США), став останнім – шостим із серії найбільших у світі: Токіо, Лондоні, Берліні, Чикаго й Нью-Йорку, які підкорив ветеран війни, хмільничанин Роман Кашпур. 

129-й Бостонський марафон, 42 кілометри на протезі Роман подолав з певною метою. Ціллю подолання дистанції став збір 2 мільйонів 800 тисяч гривень на реабілітацію 20 важкопоранених захисників у Західному реабілітаційному центрі, а також на реабілітацію 50 родин загиблих захисників із Харкова.

Як зазначив Роман, в Україні він перший, хто здолав на протезі таку кількість марафонів. Свою участь в Бостонському марафоні та перемогу над дистанцією він присвятив донечці Вікторії.

  • В Бостоні завершили один із фінальних етапів зйомки документального фільму про всі мої мейджери, тому картина вийде приблизно у другій половині цього року. Я йду на айронмен – це триатлон: в одній спортивній дисципліні буде три завдання. Моїм завданням буде пропливти 3 кілометри 860 метрів, діставшись берега проїхати на велосипеді 180 км та пробігти 42 кілометри. До цього треба буде серйозно тренуватися, – розповів Роман Кашпур.

Крім того, ветеран подякував усім людям в світі, які надсилають кошти, своїй родині, захисникам, які тримають оборону. Також Роман проанонсував про книгу, яку пише і вона вже на стадії завершення.

Вітаємо марафонця-земляка! Успіхів у подальших звершеннях!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *