Благодійна організація, яка опікується тваринами, вимагає покарати росію за екоцид в Україні

Благодійна організація, яка опікується тваринами, вимагає покарати росію за екоцид в Україні

На своїй сторінці у соцмережі Facebook благодійна організація UAnimals запустила міжнародну кампанію із вимогою засудити росію за екоцид в Україні і першим кроком вони просять підписати та максимально поширити петицію з такою вимогою, – повідомляє NEWS Хмільника.

  • Під час війни російська армія цілеспрямовано знищує не тільки цивільне населення, але й тварин і довкілля загалом. UAnimals запускає міжнародну кампанію із вимогою засудити росію за екоцид в Україні і першим кроком ми просимо вас підписати та максимально поширити петицію: https://www.change.org/…/stop-ecocide-in-ukraine-punish… ,-йдеться у повідомленні.

У повідомленні організації йдеться також і про масштаби екоциду на території України. Так, наразі 20% природоохоронних територій України уражені війною. Росіяни окупували 8 заповідників і дванадцять національних природних парків. Водночас через вторгнення Росії загинули понад 6 мільйонів свійських тварин.182 880 м2 ґрунту забруднено шкідливими речовинами і 23 286 га лісу спалено російськими ракетами та снарядами.

  • Ми закликаємо іноземні державні та міжнародні громадські організації, екоактивістів, об’єднавшись у єдину коаліцію, допомогти у боротьбі із агресором, що вчиняє екоцид, та спрямувати зусилля на збереження та післявоєнне відновлення навколишнього середовища Україні, – закликають в UAnimals. 

Фото – благодійної організації UAnimals.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *