Благодійна допомога та святковий концерт – які заходи відбуваються у Хмільнику з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Благодійна допомога та святковий концерт – які заходи відбуваються у Хмільнику з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Щороку  3 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день покликаний більш пильно звернути нашу увагу на тих, хто живе з нами поруч, і простягти руку допомоги тому, хто її потребує.

Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хмільницької міської ради в рамках відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю звернулися до приватних підприємств міста та району з проханням надати посильну натуральну допомогу такій категорії громадян.

Завдяки небайдужості та милосердю керівників господарюючих суб’єктів 22 листопада 2019 року відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги розпочато акцію по видачі продуктових наборів людям з інвалідністю. Заплановано видати близько 120 продуктових наборів. Станом на 27 листопада 2019 року, 50 громадян отримали натуральну допомогу, на цей  час акція продовжується.

За допомогу у формуванні продуктових наборів територіальний центр висловлює щиру подяку народному депутату України Юрчишину П.В. та депутату Вінницької обласної ради Юрчишину М.В., директору філії «Жданівський цукровий завод» ТОВ «Цукорагропром» Омельченку В.А., ПП Матвійчуку В.С., директору ПП «Лісове» Гаєвському О.В., ФОП Вишневському П.О., ФОП Твардовському О.В., директору ТОВ «Украгроторг» Шмалю С.А., директору ТОВ «Моноліт» Босенку А.І., СПД Рафальській Т.В. Бажаємо усім вам здоров’я, успіхів та процвітання у подальших справах.

Концерт для людей з інвалідністю

А сьогодні, 28 листопада, в малому залі Хмільницького Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.
Розважальна програма  була орієнтована на дітей з інвалідністю, їхніх батьків, людей з інвалідністю.

Вихованці Хмільницької школи мистецтв подарували дітям часточку своєї уваги і свої талановиті виступи.

Діти насолоджувались виступами учнів Хмільницької школи мистецтв і тішились, що в цей день усі виступи були присвячені саме їм. Батьки дивились на сяючі посмішки своїх дітей і раділи разом з ними. Дітям сподобалася казочка з лялькового театру, яку підготували бібліотекарі РБК.

Ще один святковий захід відбудеться цієї неділі, 1 грудня. 

– Хмільницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує на святковий захід дітей з інвалідністю. Ми чекаємо дітей з інвалідністю та їхніх батьків 1 грудня, у неділю, у Районному будинку культури. Культурно-розважальна програма відбудеться за участі Центру ремесел «Дунстан». Учасників заходу очікують пізнавальні майстер-класи та цікаві розваги.

За матеріалами – Хмільницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, адміністрації Хмільницької школи мистецтв, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *