Біговий челендж зі збору коштів онкохворій Софійці започаткувала хмільничанка і запрошує приєднатися всіх небайдужих

Біговий челендж зі збору коштів онкохворій Софійці започаткувала хмільничанка і запрошує приєднатися всіх небайдужих

Нещодавно на нашому сайті було опубліковано інформацію про маленьку хмільничанку, яка бореться із важким захворюванням. Ця публікація нікого не залишила байдужим, і на неї відгукнулися не лише хмільничани: коштами, перепоширеннями й добрими словами підтримки ділилися всі небайдужі.

На біду родини Баліцьких відгукнулася й хмільничанка Вікторія Гадомська. Вона вирішила підтримати родину досить нестандартним способом:  започаткувала челендж зі збору коштів Софійці під назвою «Біжу – допомагаю Софійці» і сподівається, що в забігах візьмуть участь не лише хмільничани, а й люди зі всієї України. Бажаючі можуть пробігти будь-яку дистанцію, скинути гроші на рахунок карти матері Софійки, разом з тим долучившись до здорового руху – бігу. Отож, всі бажаючі пробігти мають розмістити в соцмережі скрін забігу, обов’язково після оплати потрібно в коментарі написати під хештегом  #Біжу_допомога_Софійці. Челендж триватиме місяць.

Початком челенджу став перший напівмарафон Вікторії на дистанцію 21 кілометр. І відбувся він вчора, 8 грудня, в морозну погоду.

     

Нині досить популярними стали бігові челенджі – онлайн-змагальні забіги. А на момент послаблення карантину організатори в усій Україні організували бігові офлайн-забіги.

Про досить популярні онлайн-челенджі Вікторія розповіла спеціально для NEWS Хмільника.

29-річна хмільничанка – уродженка Барського району, розпочала свою бігову «кар’єру» з початком запровадження карантину в Україні. Коли в Хмільнику все зупинилося, любителька активного життя почала бігати на стадіоні і вулицями міста. В травні вона дізналася про Бердичівський біговий фан-клуб, куди й приєдналася.

  • Я атлетка групи #Побігли. Це Бердичівський фан-клуб, який створили заслужені майстри спорту України з забігу В’ячеслав та Юлія Олішевські. В’ячеслав Олішевський – бердичівський спортсмен, майстер спорту з легкої атлетики, неодноразовий переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань, а його дружина Юлія – майстер спорту міжнародного класу, дворазова учасниця Олімпійських ігор в Лондоні та Ріо-де-Жанейро, Чемпіонка Європи з легкої атлетики. В клубі багато активних людей, які долають кілометри не лише з користю для свого здоров’я, а й для порятунку людських життів. Нині в Бердичеві ведеться онлайн-забіг на підтримку хлопчика Яника. А коли я прочитала про Софійку, «загорілася» ідеєю провести подібне, адже створила завдяки підтримці своїх тренерів такий клуб у Хмільнику. Він називається Family Run Club Хмільник., – розповіла Вікторія.

Що це за онлайн-забіг? Існує спеціальна бігова програма strava, яку можна легко скачати на будь-який гаджет і зареєструватися. В цій програмі фіксуються всі забіги. До неї приєднані активісти, спортсмени, атлети  зі всього світу.  

Вікторія неодноразово брала участь в онлайн та офлайн-забігах. Востаннє  своє призове місце виборола в місті Житомирі. Вікторія була у складі команди атлетів “Family Run Club” Бердичів. Тоді  на схилах річки Тетерів відбулися змагання з бігової дисципліни – трейл – під назвою «Житомирські вертикалі». Трейл – це легкоатлетична бігова дисципліна, що передбачає біг сильно пересіченою місцевістю та бездоріжжям. Вона проводиться в межах різноманітних ландшафтів в природних умовах на відкритій місцевості і там, де загалом відсутні гарні дороги. Обравши 7 кілометрів, Вікторія стала фінішером і  виборола 6-е місце в абсолюті серед 28 атлеток. В майбутньому мріє пробігти марафон та ультрамарафон.  Загалом дівчина подолала 10 напівмарафонів, і за травень-листопад набігала 1450 кілометрів.

Вікторія працює у лікувально-діагностичному комплексі медичного центру реабілітації залізничників. З 2018 року стала ініціаторкою проведення фітнес-занять для медичного персоналу, створивши фітнес-клуб в санаторії.

Алла Корнієнко.

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *