Бачите підозрілі позначки на дорогах – повідомте: в МВС звернулися до українців

Бачите підозрілі позначки на дорогах – повідомте: в МВС звернулися до українців

Як допомогти нашим хлопцям. Помітили підозрілі позначки на дорогах – повідомте! З такою заявою звернулися до усіх громадян України в Міністерстві внутрішніх справ.

  • Знаки, зроблені фарбою різного кольору, можуть бути вказівниками для ворожих військ країни-агресора. Якщо ви помітили такі відмітки, просимо знищити їх або ж повідомляти про такі «знахідки» в Національну поліцію України, – йдеться в повідомленні. 

    Такі знахідки на дорогах рекомендують засипати землею, брудом або заливати смолою, та обов’язково повідомляти на гарячу лінію поліції – 102.

Подібну мітку помітив на дорозі староста Яришівської територіальної громади, зокрема, в селах Юрківці та Кремінне, що в Могилів-Подільському районі на Вінниччині.

В Укравтодорі також закликали громадян бути пильними.

  • Закликаємо громадян фіксувати та знищувати подібні позначки на дорогах та інших інфраструктурних об’єктах країни. Це система сигналів, яку використовує вороже російське військо, зокрема уночі. Замальовуйте їх або присипайте землею, брудом, заливайте смолою. Будьте пильними і обов’язково повідомляйте про них поліцію за допомогою гарячої лінії 102, – написали в Укравтодорі, та розмістили фото виявлених міток.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *