Аж дві корони «Міс Україночка» має тепер юна Ангеліна Цюпенко з Хмільника

Аж дві корони «Міс Україночка» має тепер юна Ангеліна Цюпенко з Хмільника

П’ятдесят учасників з усіх куточків нашої держави, а серед них –  юна хмільничанка  Ангелінка Цюпенко. Дійство відбувалось у Києві і йому передували численні репетиції.

  • Нарешті вдома! Сьогодні з самого ранку отримую дзвінки та повідомлення від вас, друзі. Як приємно відчувати підтримку кожного, дякую за світлі миттєвості,які ви приносите в наше життя. Ви запитуєте:як ми, як Ангеліна,чи здобула якісь нагороди?
    Так,сьогодні Ангеліна поповнила свою шафку нагород двома чудовими коронам у номінаціях “Міс Україночка 2019” та “Міні Міс Україночка 2019. Грація.” Але головна її перемога в тому, що вона може займатись тим, що їй подобається,що робить її щасливою, – написала мама чарівної дівчинки Тетяна Цюпенко на особистій сторінці у одній із соціальних мереж.

Мама Ангеліни зазначає, що донька радіє можливості виходити на сцену та проявити свої таланти. А земляки талановитої дівчинки знають її по численних перемогах у різноманітних конкурсах, в тому числі конкурсах краси всеукраїнського рівня, і активній життєвій позиції.

Як говорить Ангеліна: «Сцена – це моє!»

Свято проходило у Києві та об’єднало у собі два заходи одразу: обирали «Міс Україночка» та «Містер Україна».
Радіємо, що юна хмільничанка не лише тішить свою родину, а й прославляє рідне місто на всю країну. Вітаємо талановиту  Ангеліну та усю її родину із чудовою подією у їхньому житті!

(Світлини взяті з особистої сторінки Тетяни Цюпенко)

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *