Ансамбль з Калинівської громади Хмільницького району здобув Гран-прі в Міжнародному конкурсі

Ансамбль з Калинівської громади Хмільницького району здобув Гран-прі в Міжнародному конкурсі

Жіночий вокальний ансамбль «Оскамит» став володарем Гран-прі І-го Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу «Різдвяні дзвони». Це був перший конкурс, в якому взяв участь колектив з Черепашинець, і в якому колектив здобув Гран-прі.

У конкурсі взяли участь 840 учасників з України та Словенії.

  • Після участі у фестивалі колядок, який проходив у Корделівці, ми виставили у соцмережах відео свого виступу і на наше здивування нам зателефонували організатори Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу «Різдвяні дзвони» та запропонували взяти участь у конкурсі. Ми зареєструвалися в останній день реєстрації і надіслали на конкурс віночок автентичних колядок та щедрівок, з якими нещодавно дебютували на фестивалі “Колядуй, моя родино”. І сталося диво. Ми – володарі гран-прі, – розповіла одна з керівниць ансамблю Катерина Василишина.

Вокальний ансамбль «Оксамит» доволі молодий колектив, його створили у 2019 році.  Учасниці ансамблю – це учасниці колишнього дитячого колективу “Веселики”, які повиростали, мають свої сім’ї, проте все одно продовжили співати. Займаються фольклорним співом.

За інформацією Калинівської міської ради.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *