Ангеліна з Хмільника здобула престижний титул “Міс україночка-2020”

Ангеліна з Хмільника здобула престижний титул “Міс україночка-2020”

Щороку офіційний Всеукраїнський фестиваль краси, моди і таланту – МІС УКРАЇНОЧКА ТА МІСТЕР УКРАЇНИ  згуртовує сотні талановитих дітей. В конкурсі беруть участь дітки віком з 3-х до 15 років. Цьогорічний конкурс минув у новому форматі – онлайн.

З листопада учасники та учасниці зі всієї України  надсилали свої відео на конкурс, на яких розповідали про себе й демонстрували свої таланти. У конкурсі взяла участь і хмільничанка Ангеліна Цюпенко, вона неодноразово здобувала перемогу в різноманітних конкурсах.

Хмільничанка була учасницею під номером 4, відео про її таланти розмістили на ютуб-каналі. На відео Ангеліна продефілювала у розкішній сукні та коротко  розповіла про свої таланти. Після чого вона продемонструвала своїм глядачам декілька спортивно-танцювальних рухів.

Ангеліна стала володаркою титулу “Міс Україночка-2020”, пройшовши уже перший етап онлайн-конкурсу.

У своєрідному фіналі конкурсу учасники надіслали відео з виходом під назвою  “ДІТИ ЗА МИР”. На відео Ангеліна на сцені актового залу навчального закладу, де  навчається (ЗОШ №2) виносить прапор міста Хмільника, лунає Гімн Хмільника і кадри з зображенням міста.

Свою корону і нагороди конкурсу Ангеліна отримала посилкою.

Вітаємо юну хмільничанку з отриманням престижного титулу і бажаємо подальших перемог.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *