Алкоголь світових брендів розливали на Вінниччині та продавали через Інтернет

Алкоголь світових брендів розливали на Вінниччині та продавали через Інтернет

З підпільного цеху в м. Могилів-Подільський слідчі спільно з оперативниками кіберполіції вилучили понад 1200 тетрапаків готового для продажу фальсифікату, тонну спиртової суміші, обладнання та матеріали для повного циклу виробництва контрафактного товару.

Повідомили у Національній поліції Вінницької області, інформує NEWS Хмільника.

У повідомленні йдеться про те, що інформацію про незаконну роботу Інтернет-сайтів з продажу сурогатного алкоголю поліцейські отримали на початку 2022 року. За цим фактом слідчі Вінницького районного управління поліції розпочали кримінальне провадження та спільно з оперативниками кіберполіції Вінницької області встановили осіб,  причетних до протиправної діяльності.

Ділками виявились молодики віком 31 та 34 роки, вони виготовляли на одному зі складів міста алкоголь, а товар покупцям відправляли через місцеве поштове відділення.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем проживання одного із фігурантів  та в підпільному цеху, поліцейські вилучили понад 1200 тетрапаків алкоголю відомих світових брендів, тонну спиртової суміші, барвники, ароматизатори, обладнання для розливу, розхідні матеріали для виготовлення ще майже 5 тисяч тетрапаків з маркуванням різних торговельних марок, банківські картки, «чорнові» записи, комп’ютерну техніку, гроші, отримані незаконним шляхом.

Процесуальне керівництво документування злочину здійснює Вінницька окружна прокуратура.

Слідчим відділом Вінницького районного управління поліції розслідується кримінальне провадження, розпочате за ч. 3 ст. 229 Кримінального кодексу України (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару). Такий злочин карається штрафом від десяти тисяч до п’ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Після проведення всіх процесуальних дій та експертиз буде вирішуватись питання щодо притягнення зловмисників до відповідальності також за ст. 204 Кримінального кодексу України( Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) .

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *