Активна молодь Жданівської ОТГ просить допомоги в реалізації проєкту

“Закрий очі – відчуй серцем”  такий лозунг належить активній молоді Жданівської ОТГ, яка закликає хмільничан допомогти їм у реалізації їхнього нового проєкту.

В серпні 2019 року було проведено проект “Розвивайся Інтегруйся Дій”, темою якого була інклюзія. Це спільний проєкт Благодійного фонду «Повір у себе» та агропромхолдингу «Астарта-Київ, В рамках проєкту у Жданівській школі облаштовано ресурсну кімнату, де  навчаються дітки з особливими освітніми потребами та проводяться заходи для покращення ментального і фізичного стану усіх дітей громади.  А тепер активні члени Жданівської громади мають іншу ідею і створили соціальний проект “CLOSED EYES”.

Мета проекту – створення можливостей для рівної взаємодії суспільства з людьми з інвалідністю, шляхом реалізації спільного культурно-освітнього проекту.

Як пояснюють розробники проекту на своєму сайті:  “На жаль, сьогодні існують бар’єри між суспільством та людьми з інвалідністю, що спричиняють  існування певних стереотипів, нерівності та дискримінації. Ми розуміємо, що ця проблема є наслідком необізнаності населення. Тому хочемо вплинути на це та створити нові можливості для взаємодії та комунікації нашої громади. При розробці  проекту,ми задумались над цими запитаннями , адже  за останніми данними кожна третя людина ігнорує вже наявні труднощі із зором, що в довгостроковій перспективі  може спровокувати ще більш негативний ефект. Ми хочемо, щоб кожен відчув себе на місці незрячого, задумався про важливість збереження свого зору, а за допомогою дотику поринув в світ емоцій та нових відчуттів. ”

Для більшості країн світу різні музейні програми і послуги для незрячих є нормою. Тому розробники проекту хочуть створити такий простір, в якому незрячі і люди без вад зору зможуть разом поринути в цікавий світ відчуттів та активно провести разом час.   Планується, що відвідувачі музею зможуть пройти наосліп смугу перешкод, на дотик впізнати 7 чудес світу, виконати цікаві завдання за допомогою запаху, пограти в ігри на довіру, а також прорефлексувати отримані емоції.

В соціальній мережі активісти Жданівської громади просять підтримати їхній проект:

“Увага!
Це змінить твоє сприйняття світу.
“CLOSED EYES”
Закрий очі – відчуй серцем.
В серпні 2019 року було проведено проект “Розвивайся Інтегруйся Дій”, темою якого була інклюзія.
Наша команда взяла участь в проекті, і результатом було створення проекту “Closed eyes”.
Що це?
Музей-кімната, де відвідувачі зможуть відчути світ “по-іншому”. Вони зможуть пройти наосліп смугу перешкод, і ще багато чого цікавого😊

А тепер БУМ-новина: Ми запустили краудфандингову платформу!
Підтримати нас ви можете за цим посиланням: https://biggggidea.com/project/closed-eyes/
Перші кроки вже зроблено. Ми віримо в нашу мрію і робимо все можливе для її здійснення!
Наша ідея має право на життя, і ми закликаємо вас підтримати нашу ідею.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *