Адаптивний карантин в Україні продовжили

Адаптивний карантин в Україні продовжили

В Україні уряд продовжить адаптивний карантин. Відповідне рішення було схвалене 15 грудня на засіданні  уряду, про що заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  • Для того, аби максимально ефективно протидіяти пандемії і захистити здоров’я людей, уряд продовжує адаптивний карантин до 31 березня 2022 року. Тобто протягом першого кварталу ми будемо продовжувати карантин щонайменше. Це означає, що всі правила доступу до публічних місць з COVID-сертифікатами, щодо носіння масок, щодо дистанції залишаються в силі, – наголосив Денис Шмигаль.

За його словами, обмеження триватимуть щонайменше протягом I кварталу наступного року. Також він нагадав, що в Україні понад 40% дорослого населення пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусу. Водночас темпи вакцинації потроху спадають, тож Прем’єр-міністр закликав щеплених долучитися до інформаційної кампанії на підтримку вакцинації.

  • Саме завдяки вакцинації ми можемо зупинити пандемію. Водночас, поки в Україні рівень вакцинації не досягне 70% населення, ми маємо продовжувати дотримуватися всіх встановлених карантинних обмежень, – підкреслив Прем’єр-міністр.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *