«Аби дах був на місці»: огляд кращих пропозицій від покрівельних компаній!

«Аби дах був на місці»: огляд кращих пропозицій від покрівельних компаній!

Як надважливо людині вчасно «ремонтувати» голову, аби не «поїхав дах», так і в будинку стан покрівлі відіграє основоположне значення.

Саме дах (з усіх конструкцій будівлі) схильний до найбільшого впливу – сонце, вітер, дощ, сніг щоденно навантажують покрівельну систему. Недарма досвідчені фахівці з будівельних робіт радять раз на рік робити поточний ремонт даху та його конструкцій та раз на 5 років – капітальний.

Усі дії, пов’язані з зі спорудженням даху, його обслуговуванням чи ремонтом і називаються покрівельними. Є кілька основних етапів покрівельних робіт: ми про них поговоримо у нашому огляді та назвемо кращих виконавців цих робіт у нашому регіоні.

  • розрахунок необхідних матеріалів (потрібно правильно розрахувати необхідну кількість покрівельних матеріалів, аби дах був надійним та стійким до вітру, дощу, граду та снігу);
  • утеплення та гідроізоляція ( важливі роботи, які збережуть тепло у Вашому домі, та вбережуть псування стелі й стін від затікання опадів);
  • монтаж покрівлі та покрівельного накриття ( серед різноманіття покрівельних матеріалів варто вибрати те, яке підходить саме Вашому дому).

Фірма «MaksBud» якісно працює на українському будівельному ринку з девізом: «Виконуємо покрівельні роботи ” під ключ”.

Які послуги надає фірма: монтаж стропильної системи, монтаж піддашків, утеплення даху, монтаж водостічної системи, реконструкція старої покрівлі, монтаж даху ангарних приміщень.

Працівники «MaksBud» виконують індивідуальне бажання клієнтів, допомагають обрати якісні та надійні матеріали, а також, за бажанням клієнта, рекомендують найкращих постачальників усього необхідного для ідеального даху Вашої оселі.

  • Ціни помірні, якість висока! – наголошують у «MaksBud» та надають свої контактні дані:

Максим +380977925217

Іван +380965874207

 

 

У вінницькій фірмі «Все для даху та фасаду» вміють втілити в життя Ваші ідеї та виконати покрівельні роботи не лише якісно, а й надати гарантію на виконану роботу. Компанія працює з 2010 року і за цей час зуміла виконати «під ключ» понад 15 тисяч замовлень та реалізувати понад 5 мількйонів квадратних метрів профнастилу та металочерепиці!

Якщо Вам потрібні не лише матеріали, а й Фахівці своєї справи та надійні партнери, то Вам саме до цієї фірми. «Все для даху та фасаду обирають», коли потрібні: професіональна  консультація, якісні покрівельні та будівельні матеріали, вчасна доставка, гарантія як на метеріали, так і на виконану роботу.

Каркасні та Безкаркасні ангари під ключ.

Виконуємо безкоштовні заміри та прорахунки.

Виїзд безкоштовний .

Адреса: м. Вінниця, вул.Пирогова 139

Тел. 063 1700 646;093 02 43 180

Сайт: https://vddf.com.ua/

 

 

 

Ця компанія вміє вразити потенційних клієнтів в саме серце так, що вони роками співпрацюють лише з ними! «VIP дах» працює на ринку будівельних матеріалів з 2008 року і має бездоганну репутацію серед колег, клієнтів та партнерів.

Уся продукція компанії «Віп Дах» виготовляється на обладнанні украінського та фінського виробництва та за європейськими та українськими стандартами якості.

Клієнти задоволені не лише якістю та ціною ,а й швидкістю виконання замовлення, бо у ремонті покрівлі часто час – грає вирішальне значення.

Виготовлення профнастилу та черепиці, металевого блокхаусу та сендвіч панелі на основі мінеральної вати або пінополістиролу – уся продукція компанії «VIP дах» зуміє задовольнити найвибагливішого клієнта.

Адреса:   м. Вінниця, вул. Гонти, 33

Телефони:  (0432)694341, (096)5999959

Сайт: http://vipdah.vn.ua/pro-nas/

Нехай Ваш дах завжди буде в порядку! А якщо ні, то ми потурбувалися про те, де Ви можете зробити покрівлю в будинку красивою, надійною та сучасною!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *