9-річна жителька села Павлівка на Вінниччині зібрала кошти на дрон і авто для розвідників

9-річна Маргарита Поліщук, – донька військовослужбовця, з перших днів повномасштабного вторгнення розпочала збирати кошти на ЗСУ. За цей час вона встигла зібрати кошти на літальний апарат і автомобіль, які вже допомагають військовим захищати Батьківщину, – повідомляє NEWS Хмільника. 

Дівчинка з невеликого села Павлівка, що на Вінниччині. До того, як вона почала допомагати ЗСУ, у Маргарити було безтурботне життя:  танцювала, захоплювалась вивченням іноземної мови, мріяла про гарне майбутнє в незалежній та квітучій Україні.

Після того, як тата забрали до війська, вона почала волонтерити і збирати кошти на потреби української армії. В магазинах села Павлівка з’явилися скриньки для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Підтримала свою онуку й бабуся, яка мешкає у Старокостянтинові – жінка також долучилася до збору коштів й організувала його у своєму місті.

Зібравши 100 тисяч гривень на дрон, дівчинка не зупинилась. Згодом вже було зібрано необхідні 200 тисяч і придбано транспорт. А нещодавно автомобіль, завантажений необхідними для військових речами, вирушив на передову.

  • Сьогодні дрон та автомобіль, придбані за кошти небайдужих українців, зібрані дев’ятирічною захисницею, вже виконують бойові завдання в одній із найгарячіших точок на лінії зіткнення.

За матеріалами АрміяInform.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *