Медичні питання вирішували під час 72-ї позачергової сесії Хмільницької міської ради

Медичні питання вирішували під час 72-ї позачергової сесії Хмільницької міської ради

Сьогодні у Хмільницькій міській раді відбулася  72  позачергова сесія. У фокусі депутатської уваги перебувало більше десятка актуальних питань розвитку громади. Першим із ряду значимих – місцеві обранці розглянули і обговорили необхідність внесення змін і доповнень до Комплексної програми покращення умов медичного обслуговування жителів Хмільницької міської ОТГ на 2020- 2023 роки.

Як відомо, з 1 квітня 2020 року заклади охорони здоров’я України ІІ та ІІІ рівнів надання медичної допомоги, до яких належить і Хмільницька районна лікарня,  будуть працювати на умовах контракту з Національною службою здоров’я України  (далі – НСЗУ), що передбачає автономізацію закладів, підключення їх до медичних інформаційних систем, реєстрацію в електронній системі охорони здоров’я, наявність кваліфікованого електронного підпису медичних працівників, реєстрації лікарів в електронній системі охорони здоров’я, отримання відповідних ліцензій, а також комп’ютеризацію закладів.

Проєктом рішення міської ради пропонувалося розглянути клопотання Хмільницької ЦРЛ  про співфінансування  бюджетним коштом заходів щодо придбання комп’ютерної техніки та відповідного програмного забезпечення на умовах контракту з Національною службою здоров’я України.

Усвідомлюючи актуальність завдань медичної реформи та  посилення спроможності місцевої лікарні, міська рада ухвалила рішення про  співфінансування  заходів для придбання персональних комп’ютерів, принтерів та медичних інформаційних систем на загальну суму 741,8 тис. грн.

Крім цього, депутатський корпус міської ради підтримав ще два  актуальні заходи Медичної програми, погодивши необхідність придбання інсулінів для хворих на цукровий і нецукровий діабет на суму 102,7 тис грн, а також придбання тест-систем на виявлення корона вірусу на суму 50,0 тис грн.

Депутати міської ради підтримали запропонований проєкт рішення поіменним голосуванням.

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *