Кращий двір у Хмільнику: силами мешканців будинку, п’ятиповерхівка по вулиці Столярчука квітне і тішить око

Кращий двір у Хмільнику: силами мешканців будинку, п’ятиповерхівка по вулиці Столярчука квітне і тішить око

Сцена, казкові герої, спортмайданчик, гойдалки, кругом квіти і зелень – саме так виглядає п’ятиповерховий  будинок за номером 50 по вулиці Столярчука у Хмільнику.

Можна було б щось сказати про везіння, але ні – там такі люди, переконана я. Вони не чекають, що хтось їм зробить, а стають і роблять самі. Приклади, де у нових будинках панує безлад – достатньо.

Ініціативна група мешканців самотужки 1 липня доводили до ладу прибудинкову територію. Кілька років тому вони так само вишукували можливості для встановлення дитячого майданчику, лавочок, фарби, підручних засобів… Все змогли, все втілили в життя.

  • Для нині покійного голови ОСББ Валерія Чернілевського подвір’я нашого будинку було дитиною: стільки сил він туди доклав. При наступному голові – Віталію Нагорнюку, ми отримали нагороду «Кращий двір» від Хмільницької міської ради та грошову винагороду у розмірі 3 тисячі гривень. Саме за ці гроші цьогоріч ми закупили накриття на пісочницю, фарби, пісок для двору і знову приступили до роботи. На цей раз із новим головою будинкового об’єднання  – Галиною Білан, – розповідає ініціаторка «марафету» Олена Тишкевич. Саме Олена разом з батьком, Сергієм Євгеновичем, першими «впрягаються» в роботу, втім співрозмовниця скромно зауважує, що «комусь все одно треба бути ініціатором».

Вчора ввечері робота у цій п’ятиповерхівці кипіла не на жарт. Часу на приведення прибудинкової території до ладу витратили не так і багато – 2,5-3 години, проте працювали всі дружно і злагоджено – тому і закінчили так швидко! Хтось досі вважає, що справа з майданчиком, казковими героями, то лише для матусь і татусів маленьких дітей? Не вірите, що буває по-іншому? А таки буває!

  • Звичайно, у нас є група мешканців будинку, що завжди долучаються до «реанімування» дитячого майданчика, пісочниці, казкових героїв. Але! Є жінки, у яких вже дорослі діти, а вони завжди допомагають у наведенні ладу, фарбують, садять квіти, прибирають… Цього разу, що особливо приємно, до нас долучились і підлітки – їх ніхто не просив чи, тим паче, не змушував: самі – побачили нас і запропонували допомогу. Працювали на рівні з дорослими, – дякує усім небайдужим Олена Тишкевич.

Поки я ще в легкому шоці від згуртованості цього дому, моя співрозмовниця робить «контрольний» постріл у моє серце і розповідає, що на прибудинковій території є сцена, де дітки показують різні вистави, сценки та концерти…

Моя здатність висловлювати почуття – пропала: але, сподіваюсь, вона відновиться до того часу, коли я піду на виступ дітлахів у цей будинок. Бо я – запрошена, а ви, любі читачі, разом зі мною.

 

Наталя Міщук

Поділитись у соц мережі


1 коментар(ів) на статтю “Кращий двір у Хмільнику: силами мешканців будинку, п’ятиповерхівка по вулиці Столярчука квітне і тішить око

  1. Марина

    На Столярчука 33 ,за підтримки депутата я Руслана Терещука ,теж виріс дитячий майданчик !Залишилось оновити покраску

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *