57 років разом: книги, авторства дружини Лілії, уже після її смерті випустив Віталій Каленіченко

«Така любов буває раз в ніколи»… Саме так я почну зворушливу історію про кохання двох, яке не здолає навіть смерть одного.

Зі своєю красунею Лілією, заслужений лікар України, очільник Хмільницької районної організації ветеранів України, а тоді – студент медичного інституту, познайомився саме на навчанні. Віталій Олександрович зізнається, що закохався одразу і на все життя.

За розподілом потрапили у Хмільник, виростили чудових та успішних синів – Сергія та Олександра, жили всі роки так, наче щойно зустрілись.

Присвячуючи час благородній справі – лікуванню людей, незчулись, як прожили разом 57 років у шлюбі!

Про свою дружину – Лілію Іванівну, Віталій Олександрович завжди говорив і надалі говорить лише хороше.

  • Як в одній людині могли вміститись краса, розум, мудрість, хазяйновитість – досі не уявляю, – розповідає Віталій Каленіченко.

Ще коли Лілія Іванівна була жива, неймовірно теплий подарунок для неї придумав її коханий: Віталій Олександрович добре знав, що дружина (донька лісівника), добре розуміється на грибах, знає усі тонкощі «тихого полювання» і приготування страв з «впольованого». Усі рецепти, спостереження і цікаву інформацію, Лілія Іванівна завжди записувала, а Віталій Олександрович вирішив, що найкращим і найромантичнішим подарунком для любої дружини стане впорядкування та друк її нотаток. Такий особливий подарунок приготував до річниці їхнього одруження.

21 травня  минулого року хвороба забрала його любу голубку на небо: Лілії Іванівни Каленіченко не стало… Проте, чи може смерть побороти кохання? Ніколи!

« …Моя кохана, вірна і єдина. Моя ти перша пісня й лебедина… Віталій Каленіченко» . Наприкінці того ж року, уже після смерті дружини, Віталій Олександрович впорядковує і друкує другу книгу, авторства своєї дружини під назвою «Феєрія зимових свят». Книга про новорічно-різдвяні свята знайшла відгук у широкого кола читачів: кожен щось знаходив там для себе, а бережно записані рецепти страв від Лілії Іванівни – особливо сподобались кулінарам.

Третя книга Лілії Каленіченко «Великдень – свято свят» вийшла незадовго до річниці її смерті:  Віталій Олександрович робить усе для того, аби про мудрість, досвід, талант його покійної дружини знали і пам’ятали люди. Бо він – любить і пам’ятає кожен день.

Хтось нарікає на половинку після кількох років у шлюбі? Мовляв, те не так чи інше…

57 років разом: ростити дітей і онуків, садити квіти, допомагати один одному у лікарській професії і житті, кохати один одного понад усе на світі. Ця історія кохання двох людей має бути увіковічена в книгах, фільмах, публікаціях, а поки – лише стаття. Любов перемагає все, навіть смерть.

«Поверни кохану, Боже!

Ти всесильний, ти все можеш…

Віталій Каленіченко»

1 червня, у Віталія Каленіченко – День народження: не забудьте привітати Віталія Олександровича добрими та щирими словами!

 

Наталя Міщук

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *