Колектив суду з Хмільника на власних прикладах розповів про трудові права вагітних і матерів. Збережіть корисну інформацію: вона знадобиться!

Колектив суду з Хмільника на власних прикладах розповів про трудові права вагітних і матерів. Збережіть корисну інформацію: вона знадобиться!

Трудове законодавство України містить найбільшу кількість прав і пільг для вагітних і жінок з дітьми. Та чи всі це знають? Звичайно, що ні. Саме тому, колектив Хмільницького міськрайонного суду, вирішив на власних життєвих історіях, розповісти про трудові права вагітних і матерів у нашій державі.

  • 10 травня –  День матері в Україні. Колектив Хмільницького міськрайонного суду вирішив по-особливому відзначити цей день і розповів про трудові права вагітних і матерів, додавши до інформації свої фото з дітьми. Публікація стала популярною у соціальних мережах, а жінки щиро дякують за такі цінні поради, які написані з життєвими історіями від нас. Приємно, що наші старання стали корисними для багатьох. А ще, щиро дякую колегам, що показали на всю Україну своє найсокровенніше – діток, – прокоментувала для NEWS Хмільника прес-секретар Хмільницького міськрайонного суду Наталя Міщук.

У Хмільницькому міськрайонному суді пообіцяли, що таким же чином розкажуть і про трудові права татусів уже на День батька.

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *