5 років позбавлення волі призначено жителю Хмільника за перешкоджання законній діяльності ЗСУ

За публічного обвинувачення прокурорів Вінницької обласної прокуратури 31-річного жителя м. Хмільника засуджено за перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період (ч. 1 ст. 114-1 КК України). Вироком Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області йому призначено покарання  5 років позбавлення волі. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

У повідомленні йдеться про те, що обвинувачений з весни 2023 року майже рік адміністрував локальну групу у Telegram, де особам призивного віку пропонувалася допомога в уникненні мобілізації та надавалися рекомендації щодо протидії та перешкоджання діяльності військовослужбовців Хмільницького районного ТЦК та СП. Зокрема учасники групи розміщували інформацію про актуальні місця здійснення представниками ТЦК та СП заходів з оповіщення військовозобов’язаних громадян та рекомендували уникати їх.

Такі дії громадян безпосередньо шкодять національній безпеці, оскільки вчинені під час воєнного стану, коли перешкоджання здійсненню заходів з мобілізації перебуває в прямій залежності з обороноздатністю держави.

Наразі вирок не набув законної сили.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *