5-річна хмільничанка збирає кошти для захисників України

5-річна хмільничаночка Ніка уже майже місяць продає різноманітні дрібнички, а частину коштів передає на потреби Збройних сил України, – передає NEWS Хмільника.

Маленька патріотка разом зі своєю мамою стояла біля входу в парк і продавала морські мушлі, блокнотики та інші дрібнички. За словами її мами Лесі, дівчинка сама проявила ініціативу допомагати українській армії, адже нашій країні так потрібна Перемога, а бійцям – будь-яка підтримка.

За майже місяць такої діяльності на потреби ЗСУ було перераховано більше тисячі гривень.

  • Зазвичай Ніка стоїть разом зі своєю старшою сестричкою Кірою, або з подружкою, і платить дівчаткам по 20-30 гривень за допомогу. Продає вона майже щодня, лише коли були спекотні дні, то не виходили, – розповіла мама дівчинки Леся. 

Частину вторгованих коштів дівчинка віддає для ЗСУ, а решту відкладає на свою мрію – телефон.

Ніка, за словами мами, зазвичай вибирає для продажу корисні речі, щоб і служили з користю, і ціни були доступними.  Найбільше товарів – з патріотичною тематикою: медово-імбирне печиво, брелочки з гербом України й патріотичними надписами, брошки, блокноти різного формату, ручки жовто-блакитного кольору, заколки та резинки.

Також Ніка вирішила продати морські мушлі. Вартість їх від 10 до 100 гривень. Мушлі колись із сім’єю привезли з Криму. Кажуть, “продамо, а після Перемоги знов поїдемо на відпочинок і назбираємо”.

Спілкувалась Алла Корнієнко.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *