5 храмів з Хмільницького району разом зі священниками приєдналися до ПЦУ

Всього за два дні у Хмільницькому районі вирішили вийти з підпорядкування московського патріархату 5 церковних громад разом зі своїми настоятелями. Люди зі священниками склали відповідне прохання і подали на ім’я митрополита Вінницького і Барського Симеона, – повідомляє NEWS Хмільника. 

Так, 18 травня ієрей Олексій Якубівський, настоятель храму святого апостола і євангелиста Луки с. Михайлин Козятинського благочиння Хмільницького району Вінницької області подав відповідне прохання на ім’я Симеона. Після чого митрополит Симеон підписав Указ, згідно якого ієрей Олексій Якубівський приймається в клір Вінницько-Барської єпархії і визначається настоятелем храму святого апостола Луки с. Михайлин.

Досить символічно, але в День української вишиванки до ПЦУ перейшло одразу 4 церковні громади Хмільницького району.

  • 19 травня до митрополита Вінницького і Барського Симеона звернувся священник УПЦ московського патріархату протоієрей Ярослав Микитин з проханням прийняти його у клір Вінницько-Барської єпархії Православної Церкви України. Разом із своїм настоятелем прохання про приєднання до Православної Церкви України подали віряни з чотирьох парафій, на яких протоієрей Ярослав служить вже понад двадцять років, – поінформувала пресслужба Вінницько-Барської єпархії УПЦ (ПЦУ).

Підписавши відповідний указ, митрополит Симеон прийняв протоієрея Ярослава Микитина та парафії храмів Вознесіння Господнього с. Уланів, святого великомученика Димитрія Солунського с. Пагурці, святого апостола і євангелиста Іоана Богослова с. Рогинці та храму святих безсрібників і чудотворців Косми і Даміана с. Чернятинці Уланівського ОТГ Хмільницького району Вінницької області до складу Вінницько-Барської єпархії Православної Церкви України.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *