4 дні село неподалік міста Хмільника залишиться без газу

Уже від завтра, 18 травня і аж до 22 числа без газопостачання залишиться село Широка Гребля, – повідомили в АТ “Вінницягаз”.

Причина відключення села від газу –  ремонтні роботи на розподільних газопроводах середнього та низького тиску, які проводитиме Хмільницьке відділення АТ “Вінницягаз”.

Планується, що тимчасове вимкнення газопостачання триватиме з 8-ї години ранку 18 травня, – і  до 17-ї години 22 травня.

В компанії наголошують, що роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних систем та безпечного постачання природного газу споживачам. У зв’язку з цим керівництво й працівники компанії  просять  у споживачів вибачення за тимчасові незручності і зазначають, що газопостачання буде відновлене в міру виконання запланованих робіт.

Мешканців будинків та квартир просять перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

Відновлення подачі газу буде проводитись лише за наявності мешканців в своїх будинках.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *