323 дітей пішли до першого класу у Хмільницькій громаді

Сьогодні діти Хмільника знову пішли до школи.

В управлінні освіти міської ради інформують, що у Хмільницькій громаді навчальний процес опановуватимуть цьогоріч 3147 учнів. Особливим першовереснь стане для 323 першокласників та 165 учнів одинадцяти класів.

Щасти вам у навчанні, Хмільницькі школярі!

Ось як відбулось свято першого дзвоника у школах міста:

– Веселе літо-літечко випустило зі своїх теплих обіймів непосидючий “шкільний народ”, що зібрався 2-го вересня біля привітно відчинених дверей НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів- гімназії №1 м. Хмільника. Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів.  Цього року для   97 першокласників,  які переступили поріг  школи -гімназії №1, розпочалося цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перша вчителька на шляху до Країни Знань.

 

Войтова О.В., заступник директора з виховної роботи  НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназії № 1

– Першовересень покликав до ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 малюків-першокласників, для яких розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. А для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2020 року.

Адміністрація ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

У перший день барвистої осені урочисто розпочався новий навчальний рік для школярів ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. Учні, учителі та батьки з хвилюванням прийшли на свято, адже воно знаменує початок нової подорожі у Країну знань для кожного школяра.

 

Віршами, танцями та піснями вітали наймолодших школярів одинадцятикласники, для яких цей рік буде завершенням їх шкільного навчання. Тож дружна шкільна родина ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 розпочала захоплюючу мандрівку в таємничу у незвідані Країну Знань.

Адміністрація ЗОШ І-ІІІ ступнів №3 

– 2 вересня 93 першокласники поповнили шкільну родину КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 м. Хмільника Вінницької області».

 

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.

З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів!

Адміністрація ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

Про це повідомляє офіційний веб-сайт Хмільницької міської ради

Фото – офіційний веб-сайт Хмільницької міської ради

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *