2728 новорічних ялинок та сосен реалізували хмільницькі лісівники

– Під час планової кампанії з реалізації новорічних ялинок 2019-2020 років держлісгоспами Вінниччини реалізовано ялинок та сосен на 2,3 млн грн, – інформують на сайті Вінницької ОДА.

Приємно, що у  рейтингу лідерів, які активно попрацювали для реалізації новорічних деревець, друге місце за нашим місцевим підприємством – ДП «Хмільницький  лісгосп». Отже, хмільницькі лісівники реалізували 2728  штук ялинок і сосен.

Загалом, на території області в передноворічний період працівники лісу реалізували 21529 штук ялинок та сосен. Середня ціна за одне новорічне деревце у 2019 році склала 89 грн., що на 9 гривень більше за минулорічну середню ціну.

Охорону новорічних дерев від незаконної вирубки та реалізації на території області здійснювали 77 рейдових бригад у складі працівників  державної лісової охорони, екоінспекції, національної поліції. За результатами проведення 274 рейдів виявлено 35 незаконно зрубаних ялинок. На винуватців складено адмінпротоколи внаслідок заподіяної лісу шкоди та відповідно стягнено штрафи.

Текст – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *