25 тисяч доларів і більше зможуть отримати хмільницькі організації на підтримку ветеранів АТО/ООС

Програма реінтеграції ветеранів IREX оголошує конкурс проєктів для місцевих українських громадських організацій, спрямованих на підтримку ветеранів АТО/ООС на фінансування в розмірі мінімум 25 000 доларів США та максимум 75 000 доларів. Заявки приймаються до 10 серпня 2021 року включно.

Конкурс проєктів шукає заявників серед місцевих організацій, які опікуються підтримкою ветеранів АТО/ООС. Загальною метою цієї діяльності є розширення доступу до професійних можливостей та психосоціальної підтримки для ветеранів ООС/ATO, включаючи ветеранів, які проживають як у багатонаселених містах, так і у сільській місцевості, як чоловіків, так і жінок різного віку, осіб з інвалідністю. Одна організація або консорціум організацій можуть подати на розгляд максимум дві пропозиції, – повідомили на порталі ГУРТ.

Метою Програми реінтеграції ветеранів є надання підтримки в працевлаштуванні та професійному навчанні ветеранам, у тому числі найбільш вразливим групам ветеранів, і забезпечення розширення доступу ветеранів до спроможних і чуйних психосоціальних послуг. Результатом проєктів буде підсилення позитивного іміджу ветеранської громади в Україні.

Організації можуть подати заявку на фінансування в розмірі мінімум 25000 доларів США та максимум 75000 доларів на підтримку своїх проєктів. Очікувана тривалість підтримки IREX та період виконання – вересень 2021 р. – 11 січня 2022 р. Графік впровадження може змінюватися залежно від потреб Програми та наявності фінансування.

Що треба зробити, щоб подати заявку:

Уважно ознайомтеся з Запитом на Пропозиції за посиланням: https://bit.ly/3zYRgQj

2. Скачайте пакет шаблонів для заповнення за посиланням: https://bit.ly/3i9x2x9
3. Заповніть та завантажте пакет документів у електоронну форму за
посиланням https://bit.ly/3BPPLFv (українською мовою) до 10 серпня 2021 23:59 (UTC+2, по
Києву).

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *