19 хмільницьких випускників завершили навчальний рік з медалями

Цьогоріч свято Останнього дзвоника, як і навчання впродовж останніх місяців, у Хмільницькій громаді провели в дистанційному форматі. Відсьогодні у школярів розпочинаються канікули, а випускники підуть далі, – обирати майбутню спеціальність.

В деяких громадах Вінниччини свято Останнього дзвоника відбулося раніше. Зокрема, в Уланівській громаді останній дзвінок для учнів пролунав 27 травня.

Сьогодні  4683 учнів та учениць завершили навчальний рік у ліцеях Хмільницької громади. З них 217 дітей – із родин внутрішньо  переміщених осіб.

З 11 класу в доросле життя вирушили 223 випускники, серед яких 19 завершили навчання з медалями. 450 випускників – у 9-х класах.

Колектив редакції NEWS Хмільника вітає випускників з завершенням шкільного етапу, а тих учнів, хто продовжить навчання у хмільницьких ліцеях – з початком канікул. Миру та спокою всім, віри в світле майбутнє, та не здаватись незалежно від труднощів! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!
Щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *