18-річному жителю Хмільниччини, який побив до смерті чоловіка, призначили покарання

Напррикінці березня цього року 18-річний житель Хмільницького району, знаходячись у місті Хмільник, та перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час конфлікту умисно наніс 42-річному потерпілому тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили його смерть.

Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області визнав обґрунтованими доводи прокурора Хмільницької окружної прокуратури та визнав винуватим мешканця Хмільницького району у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Враховуючи, що обвинувачений вчинив тяжкий злочин, за який передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до десяти років, за місцем проживання характеризується негативно, прокурор просив суд визнати обвинуваченого винним та призначити йому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

За результатами розгляду обвинувального акта та наданих прокурором доказів судом чоловіка визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення та засуджено до покарання у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі.

На цей час вирок законної сили не набрав.

За інформацією Хмільницької окружної прокуратури.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *