15 випадків коронавірусу зареєстровано у Хмільницькому районі за останні чотири доби…

– Захворюваність на COVID-19 у Хмільницькому районі стрімко зростає. Порівняно з минулим  тижнем  кількість випадків збільшилась більше ніж вдвічі. За останні чотири доби зареєстровано 15 нових випадків, із них – 1 медпрацівник, – повідомив завідувач ВСП  Хмільницький міськрайвідділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Володимир Бойко. – Станом на 20 серпня у нашому районі зареєстрований 121 випадок захворювання на COVID-19, з них – 14 дітей. Одужали 92 особи, померли дві. 

Наразі на стаціонарному лікуванні в госпітальному відділенні КНП «Хмільницька ЦРЛ» заходяться 8 хворих на COVID-19, 20 – на амбулаторному лікуванні. Серед хворих – 15 мешканців Війтівецької ОТГ, серед яких медичний працівник, чотири працівники сільської ради, працівник ТОВ «Цукорагропром», два приватні підприємці, – повідомив Володимир Бойко. – За останні три доби до райлікарні госпіталізовано 41 особу з діагнозом «Підозра на COVID-19, пневмонія»,  у 3 – підтверджено захворювання на COVID-19, 35 –очікують результати дослідження методом ПЛР.

Відсоток заповненості «коронаівусних» ліжок по КНП «Хмільницька ЦРЛ» наближається до «червоної» карантинної зони і становить 90 при нормі не більше 50. Щоправда, у даному випадку МОЗ враховує не лише підтверджені випадки COVID-19, а й підозри на них.

Тому враховуючи серйозність ситуації, вкотре звертаю увагу для попередження зараження збудником коронавірусної хвороби COVID-19 та розповсюдження випадків захворювання уникайте скупчення людей, дотримуйтесь соціальної дистанції не менш 1,5 метрів,в місцях масового скупчення людей використовуйте засоби індивідуального захисту, уникайте близького контакту з особами, які кашляють або мають симптоми гострого респіраторного захворювання. Дотримуйтесь гігієни рук: часто та ретельно мийте руки з милом не менше 20 секунд,  або обробляйте руки дезінфікуючими засобами.

Якщо ви запідозрили в себе один із симптомів захворювання на коронавірус (підвищена температури тіла, загальна слабкість, кашель, ускладнене дихання, втрата відчуття смаку та запаху) самоізолюйтеся. Не виходьте з дому та уникайте контактів з людьми.  Негайно зверніться за медичною допомогою, зателефонувавши сімейному лікарю, або на 103.

 

 

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *