14 призовників Хмільницького району відправили сьогодні на службу

Сьогодні на плацу Хмільницького об’єднаного військового комісаріату відбулися урочисті проводи 14 юнаків району до лав Збройних сил України.

В цьому році  це перше  шикування призовників.

Юнаків прийшли підтримати їхні рідні та друзі. А заступник військового комісара Олег Прокопович, а також представники влади району: керівник апарату Хмільницької райдержадміністрації Наталія Ткачук і заступник голови Хмільницької районної ради Анатолій Войцещук привітали призовників з важливою в їхньому житті подією та побажали легкої служби.

Благочинний Хмільницького благочиння Православної Церкви України, протоієрей Іван Пукас благословив юнаків на успішне виконання нелегкого та благородного обов’язку перед Батьківщиною.

Строковики служитимуть лише в місцях постійної дислокації їхніх військових частин. До виконання завдань у складі ООС їх не залучатимуть.
18 місяців служитимуть ті, хто не мають вищої освіти та рівно рік – призовники з дипломами про вищу освіту.
Кожного майбутнього військовослужбовця ретельно оглянули спеціалісти військово-лікарської комісії, проведено лабораторне тестування на коронавірусну інфекцію. Юнаки забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, аби повністю виключити ризик зараження на шляху прямування до пункту призначення.

Джерело: сайт Хмільницької райдержадміністрації.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *