13 голосів проти 2: Україна перемогла в справі проти рф у Міжнародному суді ООН

Сьогодні, 16 березня, Міжнародний суд Організації Об’єднаних Націй зобов’язав росію негайно припинити вторгнення в Україну. Ігнорування рішення призведе до ще більшої ізоляції країни-окупанта.

Міжнародний суд ООН в Гаазі наказав росії припинити розпочаті 24 лютого 2022 року воєнні дії в Україні. Про це йдеться в оприлюдненій постанові суду про тимчасові заходи у справі, в якій Україна звинувачує російську федерацію в геноциді, – повідомляє NEWS Хмільника з посиланням на DW.

Суд також зобов’язав рф припинити будь-яку підтримку самопроголошених “Донецької та Луганської народної республік” на Донбасі.

  • Російська федерація повинна гарантувати, що будь-які військові чи нерегулярні збройні формування, які можуть бути керовані чи підтримувані нею, а також будь-які організації чи особи, яких вона може керувати, не вживатимуть подальших заходів у цих операціях, – йдеться у постанові суду.

Рішення ухвалили 13 голосами проти двох. Проти голосували Росія та Китай.

Коментуючи постанову, президент України Володимир Зеленський наголосив, що ігнорування рішення Москвою “зажене РФ у ще більшу ізоляцію.

  • Україна здобула повну перемогу у справі проти росії у Міжнародному суді ООН. Суд зобов’язав РФ негайно припинити вторгнення в Україну. Рішення обов’язкове до виконання росією згідно з міжнародним правом. Ігнорування рішення приведе РФ до ще більшої ізоляції, – написав президент на своїй офіційній сторінці у Twitter.

Фото – DW. На фото – Міжнародний суд ООН в Гаазі.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *