Оприлюднили карту – схему святкування Дня Хмільника

Оприлюднили карту – схему святкування Дня Хмільника


Сьогодні виконавчий комітет Хмільницької міської ради ухвалив рішення про організацію святкових заходів до Дня  міста.

Отже, погоджено проведення святкових заходів до Дня міста в міському  парку культури і  відпочинку ім. Т.Г.Шевченка 21.09.2019 року з 13.00 до 22.00 год.  Цим рішенням затверджено орієнтовну карту – схему території проведення заходів до Дня міста.

 

Виконком також погодив місця суб’єктам підприємницької діяльності для святкової торгівлі, громадського харчування, надання послуг у сфері розваг в міському парку на День міста.

За цим рішенням суб’єктам підприємницької діяльності необхідно дотримуватись Правил благоустрою території міста Хмільника та укласти угоду з КП «Хмільниккомунсервіс» про прибирання території та вивезення сміття, у разі підключення обладнання до електричної мережі – про технічне забезпечення електропостачання.

Головний виконавчий орган міської ради заборонив продаж пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв, а також куріння тютюнових виробів на території, визначеній картою-схемою проведення заходу.

Забезпечення громадського порядку та безпеки відвідувачів під час проведення заходу уповноважено Хмільницький відділ поліції Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області.

Про це повідомляє офіційний веб-сайт Хмільницької міської ради

Фото – офіційний сайт Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *