10 цікавих фактів про дітей, які навряд чи Ви знали

Майже кожна мама та кожен тато, можуть розказати про своїх дітей чимало цікавих фактів. А от я вирішила розповісти 10 цікавих фактів про дітей з багатьох країн світу, які, відверто кажучи, мене здивували. Перевіримо, чи знали це Ви?

1.Є діти, які здатні займатись одночасно 5-6 речами, так, щоб були зайняті руки, ноги і голова! Хтось називає таких дітей божевільними, хтось геніями, вчені ж називають їх «дітьми індиго» і стверджують, що Моцарт та Леонардо да Вінчі – одні з таких незвичних дітей.

2. У Кореї термін вагітності вносять у вік дитини, тому за документами таким дітям трохи більше років, ніж їхнім біологічним ровесникам з інших країн.

3. На Сейшелах відзначають не День захисту дітей, а цілий місяць.

4.Новонароджені не бачать усіх кольорів. Наприклад, зелений і червоний – немовля розрізняє, синій колір –ні.

5.Найстаріша дитяча іграшка, якій налічується більше 3 тисяч років, знаходиться в Луврі, а знайдена на території Стародавньої Персії.

6. Від народження очі у людини мають один і той самий розмір, чого не скажеш про інші органи та частини тіла. Тому очі малюків нам здаються такими великими.

7. Чи знали Ви, що зазвичай, гени батька визначають ріст дитини, а матері – вагу?

8.У 1978 році в Антарктиці вперше народилась дитина.

9. Діти не пам’ятають нічого зі свого дитинства до 3 років. Фахівці називають цю особливість людського організму інфантильною амнезією.

10. Кожна дитина – унікальна, тому тут пригадайте якийсь цікавий факт про свою дитину).

Ваша Наталя Міщук

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *